Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowy salon Black Red White w Chorzowie

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Nowy sklep jest pierwszym w tym mieście oraz kolejnym w kraju wielkopowierzchniowym salonem wystawienniczym Black Red White.

Nowy sklep jest pierwszym w tym mieście oraz kolejnym w kraju wielkopowierzchniowym salonem wystawienniczym Black Red White. Na dwóch poziomach galerii o łącznej powierzchni ok. 12 tys. m2 wyeksponowane zostały meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, krzesła i stoły oraz dodatki.

W nowym salonie Black Red White zaaranżowano 300 wnętrz pokoi dziennych, młodzieżowych, jadalni, gabinetów oraz sypialni. Znajduje się tam również studio kuchni. W nowoczesnej galerii zgromadzono blisko 1,5 tys. mebli. Uzupełnieniem oferty jest także około 6 tys. artykułów wyposażenia wnętrz m.in., oświetlenie, dywany, szkło, porcelana oraz tekstylia. Salon meblowy zlokalizowany jest przy Drogowej Trasie Średnicowej 50.

Stale rozwijamy sieć sprzedaży Black Red White, aby zapewnić naszym Klientom łatwy dostęp do produktów z naszej oferty. W dwupoziomowej galerii prezentujemy szereg aranżacji nawiązujących  zarówno do najnowszych trendów,, jak i stylu  klasycznego. W nowo otwartym salonie w Chorzowie każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie i swojego domu – mówi Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA