Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowy salon Black Red White w Szczecinie

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Black Red White – spółka należąca do największej polskiej grupy meblarskiej – uruchomiła 8 maja 2010 w Szczecinie kolejny salon. Na powierzchni ponad 3 tys. m2, w ponad 70 zaaranżowanych pokojach, można zobaczyć blisko 750 wzorów mebli.

W nowym salonie zaaranżowano przykładowe propozycje pokojów dziennych, dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni i gabinetów. Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane, dopasowane stylistycznie do dostępnego w sklepie asortymentu.

Black Red White proponuje klientom również szeroką gamę elementów dekoracyjnych wraz z ofertą produktów oświetleniowych. W galerii dodatków będzie można nabyć dywany, ceramikę, wyroby szklane, porcelanę, pościel, lampy, zegary czy lustra.

Dla wygody kupujących sklep został podzielony na sekcje, w zależności od przeznaczenia oraz stylistyki asortymentu. Rozwiązanie to zapewni klientom komfort i oszczędzi czas przeznaczony na zakupy. Nowo otwarty obiekt jest już trzecim w Szczecinie salonem należącym do sieci Meble – Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA