Meble.com.pl - komfort na miarę

Panel-Pol- nowy salon w centrum handlowym Janki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 paź 2014 14:20 (aktualizacja: 24 paź 2014 14:16)

W centrum meblowym Janki powstał pierwszy w Warszawie salon branży wykończeniowej - Panel-Pol. Jego oferta obejmuje podłogi, stolarkę okienną i drzwiową.

Panel-Pol oferuje ponad 8.000 modeli i typów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych (antywłamaniowe, odporne na warunki atmosferyczne). W salonie znajdziemy też podłogi panelowe marek jak: SKEMA (Włochy), Meister (Niemcy), Weninger (Austria), Quick Step (Belgia), Balterio (Belgia) czy też rodzimych producentów m.in. Kronopol, Classen, Krono Original, a także podłogi naturalne wykonane z drewna - Barlinek lub prasowanego bambusa- Midas. W ofercie dostępny jest także bogaty wybór okien i drzwi balkonowych z PCV lub drewna.

Panel-Pol zapewnia kompleksową obsługę – od doradztwa, poprzez transport, aż po bezpłatny montaż wszystkich produktów. Cieszę się że w ofercie najbardziej znanego centrum meblarskiego w Warszawie pojawił się sklep o tak różnorodnej ofercie podłóg, drzwi i okien spełniający potrzeby mieszkańców lewobrzeżnej części Warszawy i okolic – informuje Aleksandra Wiener, marketing manager Parku Handlowego Janki.

Nowy salon mieści się na powierzchni ponad 140 mkw. i został zlokalizowany obok multimarketu JULA.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA