Meble.com.pl - komfort na miarę

Promocja do 40% taniej oraz 30 rat 0% w Black Red White.

Promocja do 40% taniej oraz 30 rat 0% w Black Red White

  • Autor: Redakcja
  • 20 marz 2015 13:11 (aktualizacja: 20 marz 2015 13:24)

Wiosenne odświeżanie domu warto rozpocząć z Black Red White. Już od 18 marca skorzystać można z promocji cenowej nawet do 40% taniej, a także z systemu 30 rat 0% na cały asortyment ze spłatą dopiero od czerwca!

Wiosenna oferta w salonach jest doskonałym momentem na odnowienie swojego domu, bez względu na to, czy planujemy generalne przemeblowanie, czy jedynie delikatne odnowienie wnętrza za pomocą dodatków. W niższych cenach dostępne będą takie produkty jak: komoda z kolekcji Possi, meblościanka Cancan czy narożnik Wiktor, a także meble do sypialni w różnorodnej stylistyce jak szafy Colin, łóżko Largo czy Materac Multi 160. Ponadto wybierać będzie można z szerokiego asortymentu dodatków tańszych nawet o 40%.

W ramach najnowszej promocji istnieje również możliwość zakupu tańszych mebli kuchennych. W salonach Black Red White będzie można nabyć zabudowy z kolekcji Junona Line – doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych przestrzeni kuchennych, Family Line – nowoczesne i funkcjonalne meble modułowe oraz Senso Kitchens – meble na wymiar dające możliwość wygodnego zagospodarowania przestrzeni.

Korzystne raty 0% bez pierwszej wpłaty, bez prowizji, bez oprocentowania to wygodne rozwiązanie dla osób, które planują dokonać większych zakupów. Płatność zostanie rozłożona na 30 miesięcy, a jej realizację będzie można rozpocząć dopiero w czerwcu.

Najnowsze promocje w Black Red White dają możliwość zakupu mebli i dodatków nawet o 40% taniej, a także możliwość skorzystania z systemu 30 rat 0%. Rabaty obowiązują od 18 marca do 3 kwietnia. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA