Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Cezar z linii Max living wyróżnia się najlepszą europejską stylistyką Fot. MAX-FLIZ

Promocja na łóżka MAX – FLIZ i elastyczny stelaż gratis

  • Autor: ps
  • 01 kwi 2014 12:42 (aktualizacja: 02 kwi 2014 08:04)

We wszystkich salonach MAX-FLIZ trwa promocja na łóżka z kolekcji "Maxliving". Do zakupu dowolnego modelu, producent dołącza elastyczny stelaż, który wpływa na poprawę komfortu snu.

Łóżka objęte promocją pochodzą z popularnej wśród klientów kolekcji "Maxliving", która jest autorską marką meblarską salonów MAX-FLIZ.

Stelaż o wysokości 7 cm, z obciążeniem maksymalnym do 120 kg, wykonany jest z giętych listew z drewna bukowego o szerokości 35 mm z ruchomymi uchwytami. Dzięki zastosowaniu różnej gęstości silikonowych uchwytów stelaż ma możliwość regulacji elastyczności w odcinku lędźwiowym. Sam stelaż oraz pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza pod materacem - tym samym przedłużając jego użytkowanie.

Idea własnej linii zrodziła się w 2008 roku, kiedy pracownicy salonu, odwiedzając największe światowe imprezy, na których prezentowane są meblarskie trendy stylistyczne, chcieli swoją wiedzę przekształcić w konkretne modele mebli. Projekty mebli konsultowano ze współpracującymi z Max-Fliz projektantami, tak, aby nowe meble dostosować maksymalnie do oczekiwań klientów. Meble Maxliving można wykończyć wieloma rodzajami tkanin i skór o niemalże dowolnych barwach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA