Meble.com.pl - komfort na miarę

Rozwój sieci salonów Bizzarto

  • Autor: uk
  • 27 gru 2013 18:01

9 listopada ub.r. w salonie meblowym Piątka przy ul. Słowackiego 96 A w Myślenicach (woj. małopolskie) otwarto nowy salon Bizzarto. Obecnie w skład sieci sprzedaży tej marki wchodzi 45 salonów w całej Polsce.

W myślenickim salonie Bizzarto znajduje się duży wybór wzorów mebli tapicerowanych o stylistyce nowoczesnej oraz klasycznej. Do oferty punktu handlowego należą też kolekcje modułowe, które można układać według indywidualnych wymagań oraz typów wykończeń (boczki klasyczne, wąskie, szerokie, z półkami; fotele z funkcją rozkładania).

Zaletą mebli tej marki jest także duży wybór wzorów materiałów obiciowych – tkanin, skór naturalnych i ekologicznych w ogromnej liczbie kolorów. W salonie Bizzarto znajdują się również meble do pokoju dziennego: regały, ławy, stoliki RTV.

Szczególną uwagę zwracają dwie nowoczesne kolekcje„City” i „Metropol” (oryginalne wzornictwo i wykończenie, ciekawe wybarwienia). Uzupełnieniem oferty są dodatki Bizzarto, dobierane przez projektantów specjalnie do kolekcji mebli i dostępne wyłącznie w salonach firmowych tej marki. Są to m.in. ręcznie wykańczane, aluminiowe misy, wazony i patery, lampy, obrazy, ceramiczne świeczniki i wazony.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA