Meble.com.pl - komfort na miarę

Stylowe kuchnie Black Red White bez VAT

Stylowe kuchnie Black Red White bez VAT

  • Autor: Rafał Konopka
  • 20 maj 2016 14:59

Remont kuchni to spore wyzwanie i duże obciążenie dla domowego budżetu. Jednak jest kilka sposobów, by zaoszczędzić. Jednym z nich jest aktualna promocja Black Red White, w której do końca maja stylowe kuchnie można kupić taniej o wartość podatku VAT. Takiej okazji nie można przegapić!

Kuchnia to centrum domu, miejsce, w którym od rana unosi się aromat świeżo parzonej kawy i
schodzą się ścieżki wszystkich domowników. Jej układ, styl i funkcjonalność to cechy, dzięki którym to pomieszczenie tętni życiem. Wnętrze skrojone na miarę Twoich potrzeb pomoże stworzyć bogata oferta mebli kuchennych polskiej marki Black Red White, które teraz kupisz taniej o podatek VAT.

Kuchnie na wymiar
Osoby poszukujące najwyższej jakości rozwiązań i wyszukanego stylu z pewnością znajdą coś dla
siebie wśród szerokiej oferty kuchni na wymiar Senso Kitchens. Meble można dowolnie
personalizować, wybierając rodzaj szafek, stylistykę oraz kolor frontów, blaty, uchwyty, a także elementy wyposażenia wewnętrznego. Dzięki tak licznym możliwościom projektowania i zaawansowanym rozwiązaniom urządzenie wymarzonego wnętrza staje się dziecinnie proste.

Kuchnie modułowe
Na wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań w korzystnych cenach, w Black Red White czekają systemy kuchni modułowych Family Line. Zróżnicowane szafki pozwalają na dowolną konfigurację kuchennego układu i doskonałe dopasowanie mebli do potrzeb wszystkich domowników. Różnorodna stylistyka sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele klasyki, jak i zwolennicy nowoczesnego minimalizmu. To jednak nie wszystko, meble można wyposażyć w oświetlenie blatów roboczych, stylowe uchwyty, listwy ozdobne oraz profesjonalne akcesoria zapewniające najwyższy komfort użytkowania na co dzień.

Zestawy mebli kuchennych
Dla swoich klientów firma Black Red White przygotowała również gotowe zestawy mebli kuchennych Junona Line. W sprzedaży dostępne są ekonomiczne komplety i mikroukłady o szerokości 100, 150 i 240 cm, które można dowolnie rozbudowywać o dodatkowe moduły. Ergonomiczne kuchnie Junona Line to idealne rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań. Promocja „Kuchnie bez VAT” potrwa od 20 do 31 maja lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Meble tańsze o wartość podatku VAT można kupić w wybranych salonach i studiach kuchni Black Red White na terenie całej Polski.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA