Meble.com.pl - komfort na miarę

„30 rat 0%” w Black Red White - spłacaj raty od lutego 2015.

Urządzaj oszczędnie z Black Red White! Raty 0% na wszystko i promocje nawet do 30%

  • Autor: Redakcja
  • 05 lis 2014 09:24 (aktualizacja: 05 lis 2014 09:35)

Nic tak nie motywuje do urządzenia wymarzonego mieszkania, jak obniżka cen mebli i dodatków, z pomocą których zaaranżujesz estetyczne i funkcjonalne wnętrze. Do 26 listopada w Black Red White meble dostępne są nawet 30% taniej, a do 19 listopada płatności za zakupy można rozłożyć na 30 rat 0% ze spłatą dopiero od lutego 2015.

Nowoczesny i wygodny komplet mebli do sypialni Mercur, dzięki któremu wnętrze zyska zupełnie nowy charakter, teraz dostępny jest aż o 400 zł taniej. Jeśli poszukujesz praktycznego mebla tapicerowanego w modernistycznym stylu, warto zwrócić uwagę na narożnik Marina Lux w supercenie 1999 zł. Osobom, które pragną zaprowadzić w domu ład i porządek, przyda się obszerna i pojemna szafa Colin, z możliwością indywidualnego konfigurowania wyglądu, która dostępna jest już od 799 zł.

Jesienną obniżką objęte są również ceny mebli kuchennych na wymiar Senso Kitchens oraz meble modułowe Family Line. Teraz efektowne i funkcjonalne miejsce przygotowania posiłków możesz wyposażyć nawet 20% taniej!

Aby zmienić charakter wnętrza, wystarczy odświeżyć detale, które nadadzą mu nowy wyraz. Warto to zrobić teraz, ponieważ dekoracje w Black Red White można kupić nawet do 44% taniej. A specjalnie dla łowców najlepszych okazji przygotowano wyprzedaż mebli nawet z 70% upustem.

Już od 5 listopada płatność za zakupy w Black Red White możesz rozłożyć na 30 rat 0% i zacząć spłacać je od lutego 2015. W salonach czekają także przecenione meble i dodatki! Więcej informacji na temat listopadowej promocji Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA