Meble.com.pl - komfort na miarę

Promocja Black Red White.

W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej oraz 30 rat 0%

  • Autor: Redakcja
  • 03 lis 2015 12:44 (aktualizacja: 03 lis 2015 12:53)

W Black Red White trwają jesienne promocje. W dniach 2-10 listopada 1000 mebli i dodatków zakupić można do 30% taniej. Osoby, które dokonają w tym czasie zakupów, mogą również skorzystać z okazji rozłożenia płatności na 30 rat 0%. Cenowe obniżki to doskonały moment na odświeżenie mieszkania lub przeprowadzenie generalnego remontu.

Najnowsza oferta promocyjna w Black Red White obejmuje 1000 mebli i dodatków do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, a także kuchni. Taniej zakupić można pojedyncze elementy z różnych kolekcji – jest to idealna okazja dla wszystkich, którzy uwielbiają zmiany w aranżacji przestrzeni. Dzięki temu mogą w korzystnej cenie odnowić mieszkanie, zestawiając ze sobą wybrane meble i tworząc w ten sposób niepowtarzalne kompozycje. Całość z powodzeniem dopełnią dekoracje, artykuły do kuchni czy tekstylia. W niższych cenach dostępne są między innymi modułowe meble z systemu Raflo, które pomogą urządzić funkcjonalne wnętrze zarówno sypialni, salonu, jak i przedpokoju. Klienci mogą zakupić taniej również niezwykle efektowną kolekcję Kaspian do salonu, łączącą w sobie elementy klasyki i nowoczesności, a także bryły do sypialni z linii Azteca – o wysmakowanej stylistyce.

Tylko do 10 listopada Klienci będą mogli zakupić 1000 mebli i dodatków aż o 30% taniej. Dodatkowo osoby, które w tych dniach zdecydują się na zakup elementów wyposażenia wnętrz z całego asortymentu, będą mogły rozłożyć płatność na korzystne raty 0% bez pierwszej wpłaty, bez oprocentowania i bez prowizji.

Więcej szczegółów na temat aktualnej promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA