Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafy 30% taniej albo 30 rat 0% na cały asortyment.

W Black Red White szafy 30% taniej albo 30 rat 0% na cały asortyment!

  • Autor: Redakcja
  • 22 sty 2015 09:43

Pojemne meble pomogą utrzymać porządek w każdym mieszkaniu. Największy wybór szaf do sypialni, salonu i przedpokoju w Black Red White teraz aż 30% taniej albo cały asortyment w 30 ratach 0%. Promocja trwa tylko do 27 stycznia.

Aby zachować w domu ład i harmonię, wystarczy wyposażyć go w optymalne meble, takie jak pakowne szafy. Do 27 stycznia Klienci mogą wybierać modele najlepiej odpowiadające ich potrzebom w cenach niższych o 30%. To jednak nie wszystko – opcjonalnie cały asortyment polskiego producenta dostępny jest w systemie 30 rat 0 % - bez pierwszej wpłaty, bez prowizji i bez oprocentowania.

W uporządkowanym wnętrzu czujemy się zdecydowanie bardziej komfortowo. Dlatego warto wyposażyć mieszkanie w szafę, która pozwoli na co dzień utrzymać ład i znaleźć miejsce na wszystkie domowe przedmioty. Wiele różnych wzorów szaf znaleźć można w promocyjnej ofercie Black Red White. Bez względu na to, czy potrzebujemy szafy do pokoju młodzieżowego czy do zacisznej sypialni, wśród przecenionego asortymentu każdy znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

A jeśli potrzeba kompleksowego umeblowania, płatność za zakupy można rozłożyć na 30 rat 0% i dopiero od kolejnego miesiąca zacząć spłacać wymarzone wyposażenie wnętrza. W Black Red White dostępne są meble i dodatki w rozmaitych stylach, które można swobodnie dobierać i komponować.

Promocja na szafy Black Red White trwa od 22 do 27 stycznia. W tym samym czasie pozostały asortyment mebli i dodatków dostępny jest w 30 ratach 0%! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA