Meble.com.pl - komfort na miarę

Festiwal uchwytów

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:02

Firma Gamet rozpoczyna konkurs skierowany do studentów polskich uczelni wyższych.

Należy zaprojektować uchwyt meblowy, bądź mebel z uchwytem. Jedną z kategorii jest też projekt nóżki lub projekt elementu reklamy nawiązujący do branży akcesoriów meblowych. Celem konkursu jest promowanie nowoczesnych technik projektowania i polskiej myśli plastycznej w kraju i zagranicą, rozwój kultury materialnej, poszukiwanie nowoczesnych narzędzi marketingowych na rynku mebli, nawiązanie kontaktów z najzdolniejszymi młodymi projektantami. Gamet chce być ogniwem łączącym projektanta z klientem - producentem mebli.

Ten konkurs to jednocześnie okazja do poznania najzdolniejszych polskich studentów w kraju.

W każdej z 4 kategorii zostaną nagrodzone 3 osoby. Będą to nagrody pieniężne oraz promocja nagrodzonych prac. Być może niektóre z projektów zostaną wprowadzone do stałej oferty Gametu i wówczas trafią do jej klientów w Polsce i na całym świecie. Przewiduje się też wiele nagród dodatkowych. Konkurs zakończy się w maju.

Zakwalifikowane prace zostaną zaprezentowane podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Projektantów, który odbędzie się na początku czerwca br. w Toruniu. Tam też zostaną ogłoszeni zwycięzcy i wręczone nagrody. Wiele kolekcji to efekt takiej właśnie współpracy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA