Kolekcja Lexus marki Bydgoskie Meble. Fot. Grupa IMS

Kolekcja Lexus marki Bydgoskie Meble. Fot. Grupa IMS

  • Autor: mg
  • 12 lut 2018 00:09 (aktualizacja: 13 lut 2018 20:45)

10 czerwonych dwuosobowych sof - meble na romantyczne Walentynki

Czerwony kolor od wieków jest symbolem płomiennej miłości. Dlatego tuż przed Walentynkami proponujemy 10 czerwonych dwuosobowych sof, które "zachęcają" do spotkań we dwoje. Dzięki nim każde uczucie rozkwitnie ze zdwojoną siłą.

Czytaj też: Sofy w kolorach ziemi - ponadczasowy wybór

Dlaczego czerwone sofy? Bo to kolor miłości. Dlaczego dwuosobowe? Bo dzięki nim ludzie są bliżej siebie, a o to przecież w Dniu Zakochanych przede wszystkim chodzi.

Niewielkie, dwuosobowe sofy zwykle są wybierane ze względu na ich designerskie kształty. Atrakcyjny wygląd jest w tym przypadku największym atutem. Często przy tym mają lekkie wizualnie bryły, wsparte na wysokich nóżkach, dzięki czemu przykuwają wzrok, stając się prawdziwą ozdobą salonu. Bogactwo dostępnych w sklepach form i kolorów tapicerki sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego jego gustowi. Jednak przed Walentynkami wybrać można tylko jeden kolor - czerwień, która w praktyce występuje w szerokiej gamie odcieni. 

Sofy dwuosobowe najczęściej pozbawione są tak lubianej przez Polaków funkcji spania, choć wcale nie jest to regułą. Za to gwarantują komfortowy wypoczynek w czasie dnia i z myślą o tym zostały przede wszystkim stworzone. Profilowane oparcia i solidne wypełnienia siedzisk zapewniają relaks po ciężkim dniu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ