Meble.com.pl - komfort na miarę

Róg pokoju to naturalne miejsce na umieszczenie strefy wypoczynkowej. W tym miejscu najlepiej sprawdzi się narożnik lub dwie proste sofy zestawione razem. Projekt: Jolanta Kwilman. Fot. Bartosz Jarosz.

10 pomysłów na salon. Zobacz jak urządzili go inni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sie 2015 11:17 (aktualizacja: 19 sie 2015 07:46)

Szukasz ciekawych pomysłów na urządzenie salonu? Zobacz jak urządzili go inni i daj się zainspirować.

Podpatrując domy i mieszkania Polaków na myśl przychodzi jedna kwestia. Musi być jasno i przestronnie. Zarówno małe mieszkania, jak i salony w dużych domach urządza się dziś w jasnych barwach, miesza z elementami drewna i kamienia, jak również podkreśla stylowymi dodatkami. Modne jest dziś wyróżnienie jednej ściany w salonie czy też stosowanie grafik ściennych z nietypowym motywem.

Wśród mebli panuje moda na nowoczesne i nieco minimalistyczne wzory. Popularnością cieszą się białe meble na wysoki połysk oraz niskie szafki RTV. Coraz częściej decydujemy się również na zabudowy stałe oraz meble montowane w ścianie. Dzięki temu pomieszczenia prezentują się schludnie i uporządkowanie. W polskich domach popularne są wciąż narożniki. To wygodny mebel, który pozwala w ciekawy sposób zagospodarować kąt pokoju, dając tym samym sporo miejsca do siedzenia. W większych pomieszczeniach ustawia się również pełne systemy wypoczynkowe, składające się z sofy i fotela lub dwóch mniejszych sof o identycznym wyglądzie. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy 10 pomysłów na urządzenie salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA