Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia zaaranżowana w biało-szarej tonacji. Białe łóżko z drewnianą ramą idealnie wtapia się w aranżacyjną całość wnętrza. Projekt: Ola Kołodziej, Urszula Szmyt. Fot. Bartosz Jarosz

10 pomysłów na śliczną sypialnię w szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 sty 2017 10:30 (aktualizacja: 09 sty 2017 12:17)

Szarości nie tracą popularności jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Sprawdźcie jak pięknie prezentują się w sypialni.

Szara sypialnia zapewnia wyciszenie po całym dniu w pracy. Stonowana kolorystyka koi oraz wycisza wszystkie zmysły, bez względu na to w jakim nastroju kończymy dzień. Szarości mogą występować w różnych tonacjach. Popularne są zarówno ciemne odcienie, wpadające niemal w grafit, jak też te bardzo jasne - gołębie.

Szary pasuje niemal do wszystkiego. Duet doskonały tworzy z bielą bądź czernią. Dobrze komponuje się z odrobiną czerwieni czy ostrej zieleni. Nowocześnie i awangardowo wygląda połączenie szarości z kolorem żółtym, pomarańczowym i różowym. Z meblami w kolorze brązowym lub wyróżniającymi się ciepłym kolorze naturalnego drewna prezentuje się ciepło i przytulnie, natomiast z łóżkiem z nowoczesną, białą ramę szare wnętrze nabiera nowoczesnego wyglądu. Zaletą takiej aranżacji jest ponadczasowość i subtelna elegancja.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA