Meble.com.pl - komfort na miarę

Jedną z nowości firmy Laguna jest system „Twin”, którego kolor można dopasować do frontu. Fot. Laguna

12 inspiracji na front szafy pod zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 marz 2017 10:40 (aktualizacja: 10 marz 2017 12:10)

Szafa na wymiar zapewnia miejsce na przechowywanie. Może być także ozdobą wnętrza. Wystarczy postawić na dekoracyjny front.

Szafa lub garderoba z ciekawie zaaranżowanym frontem może stać się dekoracyjnym elementem wnętrza. Mebel wizualnie pięknie urozmaici lub uzupełni pomieszczenie w którym śpimy. Wybór mamy duży. Możemy zdecydować się na jednolity front w kolorze białym, szarym lub beżowym lub też postawić na bardziej oryginalne rozwiązanie. Aktualnie producenci oferują cały przekrój ciekawych opcji wykończenia frontów. 

Aktualnie dominującym trendem jest dążenie do maksymalnie wiernego odwzorowania rysunku drewna i jego struktury. Bardzo istotne jest też to, by front dawał wrażenia dotykowe porównywalne z tymi doznawanymi w przypadku naturalnych materiałów i nieregularności drewna: sęki, ślady naturalnego zużycia i starzenia się.

Na froncie struktury drewnopodobne chętnie łączone są również z dekorami jednobarwnymi, lustrem lub szkłem. Inną popularną opcją są nadruki graficzne. Europejskie stolice czy wiśniowy sad w sypialni - grafika na szklanych frontach szafy sprawi, że każde wnętrze może nabrać zaskakującego charakteru. Inspiracji możemy również poszukać w prywatnej kolekcji, decydując się na przykład na własne zdjęcia ze spaceru czy podróży. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA