Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasna kuchnia w kształcie litery L to doskonała propozycja do małego mieszkania, gdzie przestrzeń kuchenna połączona jest z dzienną. W tym wnętrzu nowoczesność łączy się z klasyką. Projekt: Ewa Para. Fot. Bartosz Jarosz

12 inspiracji na ładną, nowoczesną kuchnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 sty 2016 11:04 (aktualizacja: 08 sty 2016 08:02)

Kuchnie zainspirowane nowoczesną stylistyką nie wychodzą z mody, a na dodatek wszystko wskazuje na to, iż taki stan rzeczy utrzyma się jakiś czas. Podpowiadamy jak ją urządzić.

Nowoczesne wnętrza niezmiennie cieszą się dużą uwagą projektantów, którzy pokazują na nie coraz ciekawsze pomysły. Czym się wyróżniają? Co przesądza o modnym, nowoczesnym charakterze kuchni? 

Po pierwsze przestrzeń oraz wizualna czystość. Wnętrza są uporządkowane oraz pozbawione wszelkich zbędnych przedmiotów czy dekoracji. Większość kuchennych akcesoriów oraz sprzętu pozostaje ukryta w szafkach, więc na blatach znajdują się przedmioty absolutnie niezbędne, tj. czajnik czy ewentualnie ekspres do kawy.

W nowoczesnych kuchniach najczęściej możemy spotkać kuchnie w kolorze białym. Jasne fronty oraz szafki umiejętnie łączy się z szarością lub czernią. Bardziej ożywczą kolorystykę stosuje się zazwyczaj jako element wykończenia blatów lub ścian znajdujących się bezpośrednio nad nimi. W podobnej tonacji kolorystycznej utrzymane są także kuchenne ściany i podłogi. 

Zobacz ciekawe pomysły projektantów na modną i piękną kuchnię zainspirowaną nowoczesną stylistyką.    

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA