Meble.com.pl - komfort na miarę

W salonie użytkowanym przez większą liczbę osób warto postawić na narożnik z otomaną, ktory zapewnia wygodę wypoczynku. Szara kanapa to murowany hit sezonu. Projekt: Karolina Łuczyńska Fot. Bartosz Jarosz

12 inspiracji na salon dla dużej liczby osób

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 wrz 2016 09:32 (aktualizacja: 14 wrz 2016 10:07)

Aranżacja salonu dla dużej rodziny wymaga nie lada sprytu i dobrego pomysłu. Wnętrze musi bowiem spełnić potrzeby kilku osób, o zupełnie różnych wymaganiach.

Pokój dzienny użytkowany przez liczną rodzinę powinien być wygodny oraz komfortowy. Zapewniać swobodę wypoczynku oraz wykonywanie codziennych czynności. Szczególną uwagę należy więc poświęcić meblom do siedzenia. W przypadku większej liczby osób najlepiej postawić na wygodną sofę lub narożnik, a także stolik kawowy i usytuowany naprzeciw odbiornika telewizyjnego. 

Wybierając mebel do siedzenia, warto rozważyć ile osób będzie na nim wypoczywać, np. w sytuacji, gdy wszyscy są w domu. Im więcej, tym większy powinien być mebel. Warto rozważyć zakup mebla o modułowej konstrukcji. Sofy modułowe można dowolnie rozbudowywać. To my decydujemy jak duży będzie nasz mebel, a w razie potrzeby możemy w każdej chwili dokupić kolejne elementy. Innym rozwiązaniem są narożniki, które oprócz sporej ilości miejsca do siedzenia, mają także otomanę, na której można się wygodnie położyć. 

W rodzinnym salonie nie może także zabraknąć funkcjonalnych witryn z pojemnymi szufladami, które oferują dużo miejsca do przechowywania oraz stoliku z dużym blatem, na którym można postawić większą ilość kubków z ciepłą herbatą. Ciekawym rozwiązaniem są również fotele czy pufy, które zapewniają wygodę wypoczynku z ulubioną lekturą.

Sprawdź jak możesz zaaranżować pokój dla dużej rodziny.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA