Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowy na zamówienie pozwalają całkowicie dopasować mebel do potrzeb użytkownika. To on decyduje o ilości miejsca w środku i ostatecznym wyglądzie. Projekt: Przemek Kuśmierek. Fot. Bartosz Jarosz

12 inspiracji na zabudowę w salonie. Śliczne aranżacje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 marz 2017 07:44

Meble do salonu możemy wykonać na wymiar. Są wygodne i idealnie dostosowane do układu i metrażu pomieszczenia. Sprawdź jak swój salon meblują Polacy.

Meble na wymiar to komfort i wygoda. Poszczególne zestawy możemy dopasować do układu pomieszczenia, zabudować niewygodne wnęki, a układ czy wielkość półek dostosować do posiadanych przedmiotów. 

Inną zaletą mebli do salonu na wymiar jest możliwość ich wykończenia  tym samym materiałem co np. zabudowa w kuchni. W sytuacji, gdy strefa dzienna łączy się z kuchnią takie rozwiązanie jest naprawdę warte rozważenia. Całość wnętrza zaprezentuje się harmonijnie i wizualnie spójnie. Niepowtarzalne kolory i materiały czy oryginalne motywy na szklanych elementach, w połączeniu z idealnie wpasowanym do naszego wnętrza projektem, stworzą półki, komody, szafki i witryny, którymi będziemy się cieszyć przez lata. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA