Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Domin. Jasne meble wyróżniają się świeżością, a białe fronty przyciągają wzrok pionowymi frezami, które zgrabnie uzupełniają grafitowe uchwyty. Fot. Black Red White

12 pomysłów na białą kuchnię pod zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 sty 2016 09:53 (aktualizacja: 27 sty 2016 08:13)

Białe kuchnie nadal cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego. Prezentują się świeżo i świetnie sprawdzają się gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń.

Biała kuchnia to świetne rozwiązanie jeśli do dyspozycji mamy małą przestrzeń. Jasne powierzchnie w macie czy połysku sprawiają, że wnętrze nabiera wizualnej przestrzeni i harmonijnie komponuje się z resztą elementów dekoracyjnych. Aktualnie bardzo dużą popularnością cieszą się białe kuchnie w wersji total look, jednak jeśli taka aranżacja wydaje nam się zbyt chłodna w wyrazie, możemy ją przełamać wstawkami o jasnym rysunku drewna.

Biała kuchnia pięknie prezentuje się w duecie z drewnianym blatem czy bardziej nowocześnie, z kamieniem bądź laminatem wiernie odwzorowującym rysunek kamienia. Drewniany balat wnosi do wnętrza ciepły charakter, a ponadto dzięki nowoczesnym technologiom produkcji jest odporny na intensywne użytkowanie.

Biała kuchnia bardzo ładnie prezentuje się, zarówno w zamkniętych wnętrzach, ale też w przypadku gdy wnętrze jest otwarte na strefę dzienną. Biała zabudowa płynnie łączy się ze stylistyką salonu, i staje się niemal niewidoczna.

Sprawdź świetne pomysły na piękną kuchnie pod zabudowę.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA