Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon z jadalnią jest nowoczesny, ale też nieco loftowy. A to za sprawą gustownych dodatków, które wnoszą do wnętrza nieco pofabrycznego charakteru. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz

12 pomysłów na salon z jadalnią

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 maj 2016 08:52 (aktualizacja: 21 maj 2016 16:51)

Jadalnia w salonie to bardzo wygodne rozwiązanie. Spożywanie posiłków jest dużo przyjemniejsze, gdy odbywa się w komfortowych warunkach.

Ze względu na ograniczenie przestrzeni nie zawsze mamy możliwość ustawienia stołu wraz z krzesłami w kuchni. W takiej sytuacji dużo lepszym rozwiązaniem jest zaplanowanie stolika jadalnianego w salonie. Salon połączony z jadalnią to rozwiązanie bardzo wygodne i na czasie. Stół, na co dzień może służyć nie tylko do spożywania posiłków, ale przede wszystkim jako miejsce przy którym rodzina może wspólnie spędzać czas.

Jeśli nasz salon jest duży możemy ustawić w nim stół prostokątny wraz z sześcioma lub więcej krzesłami. W małym salonie lepszym rozwiązaniem będzie stół okrągły bądź kwadratowy. Jeśli lubimy przyjmować gości możemy również postawić na model z funkcją rozkładania, który pozwoli przyjąć większą liczbę osób. 

Zobaczcie jak sprytnie zaplanować kącik jadalniany w salonie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA