Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon przedzielony ażurową ścianą jest miejscem klimatycznym, przeznaczonym do relaksu. Tuż obok jest miejsce do spotkań np. z przyjaciółką przy kawie. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

12 przykładów wnętrz w jasnych barwach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 marz 2016 08:23 (aktualizacja: 02 marz 2016 08:43)

Salon urządzony w jasnych kolorach prezentuje się bardzo elegancko. Czyste wizualnie, niezabałaganione wnętrze zachęca do relaksu i wypoczynku.

Salon utrzymany w jasnych barwach możemy urządzić zarówno nowocześnie, jak i stylowo. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Biały kolor dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowej elegancji doda szyku i połączy w spójną całość nawet najbardziej szalone zestawienia. Aranżacja salonu w kolorze białym prezentuje się gustownie i zawsze wygląda świeżo i szykownie. W takim wnętrzu dobrze się wypoczywa.

Jasne barwy idealnie komponują się z nowoczesną, wręcz minimalistyczną stylizacją. Wnętrze nabiera wówczas przestrzeni i powietrza oraz prezentuje się wizualnie czysto. Jeśli taka aranżacja wydaje nam się jednak zbyt monotonna, warto takie wnętrze urozmaicić kolorem. Wystarczy kilka detali w ulubionym kolorze, by salon zyskał cieplejszy klimat oraz indywidualny charakter. 

Zobaczcie kilka przykładowych aranżacji. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA