Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel jest doskonałym pomysłem do małych przestrzeni. Można ją połączyć z czernią w postaci stylowych dodatków. Wówczas sypialnia będzie prezentować się bardzo modnie. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

15 inspiracji na piękną i wygodną sypialnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 gru 2015 11:46 (aktualizacja: 30 gru 2015 08:20)

Co wyróżnia modną aranżację sypialni? Wygodne i funkcjonalne meble, oryginalne dodatki, ciepłe tkaniny - oto przepis na piękną sypialnię.

W aranżacji sypialni dążymy do wygody. To miejsce relaksu oraz wypoczynku po trudach całego dnia. Podstawą jest więc wygodne łóżko i  pojemna szafa na ubrania lub niewielka komoda. Obecnie do nowoczesnej sypialni najchętniej wybierane są łóżka tapicerowane, z dekoracyjnym zagłówkiem, dzięki nim sypialnia staje się przytulna oraz zyskuje ciekawy charakter.

Wnętrze modnej sypialni projektanci często urozmaicają fotelem, pufem lub ławką, która ustawiona w nogach łóżka służy również jako miejsce, na którym można odłożyć narzutę, którą za dnia przykrywamy łóżko, lub szlafroka przed snem. 

Projektanci dużo uwagi poświęcają wykończeniu frontów szaf lub garderoby. Najczęściej można spotkać te robione na zamówienie, odpowiednio do kształtu i wielkości pomieszczenia. Projektanci często wypełniają ich fronty szkłem lub lustrem, dzięki czemu stają się prawdziwą ozdobą wnętrza.

Po więcej pomysłów zapraszamy do galerii.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA