Meble.com.pl - komfort na miarę

Połączenie męskiego i damskiego gustu jest trudne, jednak nie niemożliwe. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

15 pięknych salonów. Zobacz hity 2015 roku

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 gru 2015 09:24 (aktualizacja: 29 gru 2015 08:13)

Pomysłów na salon może być wiele, jednak są pewne aranżacje, które w tym roku podobały Wam się najbardziej. Zobaczcie je koniecznie.

W ciągu roku prezentujemy wnętrza w różnych stylach, jednak są takie aranżacje, które zdobywają największe uznanie naszych czytelników. Co podobało się wam w tym roku najbardziej?

Popularnością cieszyły się aranżacje salonów, w których jest jasno i przestronnie. Mimo bieli na ścianach czy dużej ilości oświetlenia, są to wnętrza niepozbawione przytulności. Wszystko za sprawą dodatków. Królują w nich meble wykonane z naturalnych materiałów, jak drewno. Wzbogacone o elementy ze szkła lub skóry, prezentują się nowocześnie i niezwykle stylowo. Wśród mebli tapicerowanych, popularność zdobyły duże, rozłożyste narożniki lub zupełnie odwrotnie, małe sofy. Ustawia się je jednak w parze, naprzeciw siebie lub równolegle. Dzięki temu w salonie tworzy się komfortowy kącik wypoczynkowy.

Dużą uwagę zdobywały w tym roku wnętrza przestronne, dlatego też połączenie salonu z kuchnią czy jadalnią było najmodniejsze. Dzięki temu można nie tylko optycznie powiększyć mieszkanie czy dom, ale również stworzyć wygodną komunikację pomiędzy strefami. 

W galerii znajdziecie zdjęcia najpopularniejszych aranżacji salonu, które w 2015 roku cieszyły się największym uznaniem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA