Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe łóżko zostało usytuowane centralnie na największej ścianie w sypialni, która jednocześnie stanowi najbardziej widoczny element w pokoju, dzięki dekoracyjnej tapecie. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

15 pięknych sypialni. Zobacz najlepsze propozycje projektantów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 cze 2015 09:36 (aktualizacja: 03 cze 2015 08:07)

Każdy z nas marzy o pięknej sypialni, przytulnej i sprzyjającej odpoczywaniu. Zobacz co w tej kwestii proponują architekci wnętrz. Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz 15 pięknych sypialni z polskich domów.

Przytulna sypialnia to przestrzeń otoczona ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami. Jeśli zależy nam na przyjaznym i przytulnym wnętrzu, warto wybrać meble z rysunkiem drewna lub całkowicie wykonane z tegoż surowca. Przytulne wnętrze można również urządzić w modnej bieli, wystarczy dobrać do niej kolorowe dodatki oraz oświetlenie dające ciepłe światło.

Jednym z najważniejszych elementów komfortowej sypialni są oczywiście odpowiednie meble - duże i wygodne łóżko, szafeczka nocna, na której będzie można ustawić lampę czy odłożyć książkę, jak również pakowna szafa. Jeśli mamy na to miejsce, warto zainwestować w garderobę, która zapewni wiele miejsca do przechowania. Ciekawym rozwiązaniem jest także ustawienie w sypialni niewielkiej toaletki, która będzie świetnym miejscem do wykonywania porannego makijażu. 

Zobaczcie w jakich sypialniach śpią Polacy, jakie wybierają meble oraz jaką kolorystykę preferują. Zapraszamy do galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA