Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko we wnęce z dekoracyjną tapetą wyznaczy strefę spania w sypialni. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

15 pomysłów na piękną sypialnię. Zobacz je wszystkie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 sty 2016 10:56 (aktualizacja: 11 sty 2016 08:32)

To jak wygląda nasza sypialnia nie jest bez znaczenia. To przecież wnętrze w którym odpoczywamy po ciężkim dniu. Jak ją urządzić?

Modna sypialnia jest jasna i pełna przestrzeni - przekonują projektanci wnętrz. Wnętrze powinno być funkcjonalne oraz wyglądać na uporządkowane. Architekci proponują kilka pomysłów, które pozwalają sprostać tym wymaganiom.  

Po pierwsze, najprostszym sposobem, aby osiągnąć uporządkowane i przestrzenne wnętrze jest jasna kolorystyka, i to zarówno jeśli chodzi o wykończenie ścian, jak też poszczególne elementy wyposażenia. Wybór jasnych mebli do sypialni w polskich sklepach jest bardzo duży. Do wyboru mamy propozycje zarówno w macie, jak też modnym połysku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zakup mebli białych wzbogaconych o drewniane wstawki, które są świetnym sposobem na ocieplenie chłodnego w wyrazie wnętrza. 

Chłód aranżacji łagodzą także dekoracyjne zagłówki, najczęściej rozciągnięte na całą szerokość, a także wysokość ściany. Eleganckim akcentem we wnętrzu są także szafki nocne, ustawione po obu stronach łóżka. W sypialniach Polaków nierzadko spotykamy także szafy (najczęściej robione na zamówienie) lub jeśli wnętrze jest naprawdę małe - niewielkie komody.  

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA