Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia z barem, otwarta na strefę dzienną. Drewnem wykończono wysoką zabudowę oraz fragment ściany nad blatem. Czarny blat idealnie spina kompozycyjną całość. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

15 top pomysłów na kuchnię pod zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 kwi 2016 08:36 (aktualizacja: 07 kwi 2016 08:10)

Meble wykonywane na zamówienie to doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza. Zobacz kilka inspirujących projektów.

Jakie są zalety kuchni na wymiar? Po pierwsze wykonując meble na zamówienie, można całkowicie kontrolować każdy etap ich produkcji. Od przygotowania projektu, poprzez wybór materiałów, okuć, wykończenia, kończąc na oświetleniu i dodatkach.

Meble na wymiar są wręcz idealnie dopasowane do naszych potrzeb oraz wielkości kuchni, co nie jest bez znaczenia zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia jest niewielka czy też posiada nieregularne kształty. Meble produkowane na wymiar wytwarzane są ręcznie, dlatego jakościowo często różnią się też bardzo od mebli, które są produkowane masowo na taśmie fabryki, zarówno pod względem jakości, ale też niestety ceny.  

Zanim jednak zdecydujemy się na kuchnię wykonaną przez stolarza warto ściśle określić swoje potrzeby. Poniżej garść pomysłów i inspiracji polskich projektantów na piękne wnętrze kuchni pod zabudowę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA