Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysoka zabudowa wmontowana w ściankę oddzielającą kuchnię od przedpokoju zamknęła aranżację w kształt litery L i sprawiła, że z pozoru małe pomieszczenie stało się bardzo funkcjonalne. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

20 pięknych kuchni. Zobacz aranżacyjne hity

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 lut 2016 18:10 (aktualizacja: 08 lut 2016 08:01)

Marzenia o pięknej kuchni mogą się spełnić. Pokazujemy aranżacyjne hity. Zobacz i urządź swoją kuchnię w najmodniejszym stylu.

Współczesne kuchnie zachwycają nie tylko ciekawą formą, ale również funkcjonalnymi rozwiązaniami. Aranżacje, które wybieramy są bardziej intuicyjne i pozwalają na bezpieczną oraz przyjemną pracę. Stylistyka jest wyraźnie reprezentatywna, przez co kuchnie wychodzą z cienia, tworząc z salonem czy jadalnią zgrany duet. 

Modne są dziś proste i nowoczesne aranżacje. Od dłuższego czasu dominują w kuchennych stylizacjach, lakierowane powierzchnie, bezuchwytowe fronty oraz wyspy i barki.  AGD umieszcza się dziś na wysokości, która nie zmusza do ciągłego schylania się. Dotyczy to zarówno piekarników i mikrofali, jak również zmywarki. Najmodniejsza dziś kolorystyka to biel, srebrzyste szarości oraz beże przypominające barwę mlecznej kawy. Do aranżacji kuchni wybieramy kolory jasne, nasycone, które nie tylko optycznie powiększają wnętrza, ale również sprawiają, że wnętrza stają się bardziej świetliste.  

Coraz większą uwagę przykładamy również do techniki. We współczesnych kuchniach nie brakuje więc zaawansowanych technologicznie sprzętów. Mowa tu nie tylko o AGD z różnorodnymi funkcjami, ale również wyposażeniu szafek. Carga z pełnym wysuwem oraz pozwalające zagospodarować niepraktyczne wnęki czy narożniki, to synonimy kuchni nowoczesnej. Smaku aranżacji z pewnością dodadzą takie elementy wyposażenia, jak baterie uruchamiające się na dotyk czy okapy wysuwane z blatu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA