Kuchnia Stockholm firmy Ernest Rust. Fot. Ernest Rust

Kuchnia Stockholm firmy Ernest Rust. Fot. Ernest Rust

  • Autor: mg
  • 24 lis 2017 09:01 (aktualizacja: 30 lis 2017 11:41)

25 pięknych białych kuchni, które rozświetlą Twój dom

Białe zabudowy kuchenne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wprowadzają do wnętrza klimat sterylnej czystości, a przy tym wpisują się w modny obecnie minimalizm. Prezentujemy 10 kuchni, które będą doskonałym wyborem.

Czytaj też: Jak zaaranżować kuchnię w bloku?

Biała zabudowa kuchenna wcale nie wiąże się z koniecznością wyboru jednej opcji kolorystycznej, bowiem pod tym pojęciem kryje się szeroka gama odcieni i wariantów. Chłodne, ascetyczne biele, wersje kremowe, "dotknięte" odrobiną pasteli albo "muśnięte" rozmytymi szarościami to tylko niektóre z nich. Dodatkowo dochodzą różne rodzaje wykończenia powierzchni - maty i półmaty, satyny, połysk. Jakikolwiek wybór pochodzący z tej palety barw będzie wyborem na rzecz nowoczesnej stylistyki. Trzeba przy tym pamiętać, że biel w meblach kuchennych wielokrotnie zestawiana jest z innymi opcjami kolorystycznymi, np. jasnym drewnem, dzięki czemu aranżacja zostaje wyraźnie ocieplona.

Białe zabudowy kuchenne na pewno docenią właściciele niewielkich kuchni. Dzięki nim takie wnętrze zostanie optycznie powiększone. Jeśli dodatkowo wyposażymy je we wszystkie niezbędne systemy i rozwiązania (szuflady na nowoczesnych prowadnicach, carga i systemy wysuwanych koszy, podnośniki do szafek górnych itp.), mały metraż nie będzie stanowił żadnego ograniczenia.

Białe kuchnie to wybór, który sprawi, że wnętrze nabierze niezwykłego blasku, zwłaszcza w długie jesienne i zimowe wieczory. Nie zdziwmy się więc, jeżeli staną się one ulubionym miejscem spędzania czasu przez domowników.

    


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce