Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do przedpokoju Nepo stworzą jasną i przytulną aranżację. Półka na buty pozwala wygodnie przechowywać nawet kilkanaście par obuwia. Fot. Black Red White

3 super pomysły na meble do przedpokoju

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 wrz 2016 11:19 (aktualizacja: 11 wrz 2016 09:12)

Przedpokój jest wizytówką całego wnętrza. Warto zadbać o to, aby stały w nim piękne meble, które stworzą dobre wrażenie od samego wejścia. Zobacz 3 świetne kolekcje.

Przedpokój jest miejscem, do którego wchodzimy w pierwszej kolejności. Warto więc urządzić go ładnie i modnie, aby już od samego wejścia stwarzał dobre wrażenie i zapraszał do dalszej części domu czy mieszkania.

W przedpokoju warto postawić na ładne meble. To one będą wizytówką tego pomieszczenia. Nie można jednak zapominać o funkcjonalności. W przedpokoju doskonale sprawdzą się niewielkie szafy oraz wieszaki na odzież wierzchnią, które posiadają zintegrowane siedzisko, na którym można przysiąść. Półki na buty to doskonałe rozwiązanie do wnętrz, w których mieszka kilka osób. Dzięki możliwości schowania obuwia do szafki, utrzymamy w przedpokoju porządek i ład. Nie można zapominać również o dużym lustrze, które nie tylko pozwoli nam przejrzeć się przed wyjściem z domu, ale również optycznie powiększy przedpokój.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA