Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa wnękowa wykończona tkaniną Kvadrat. Fot. Raumplus

5 oryginalnych inspiracji na szafę na wymiar

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 paź 2016 09:55 (aktualizacja: 24 paź 2016 10:38)

Niełatwo jest wyobrazić sobie dom bez wygodnej w użytkowaniu, pojemnej szafy. To w niej przechowujemy ubrania, ale także pościel, koce czy odzież zimową. Sprawdź świetne pomysły na mebel pod zabudowę.

Dobrze zaprojektowana garderoba sprawi, że w naszym domu zagości porządek. Każda rzecz będzie miała swoje miejsce, a wśród ubrań zapanuje ład i harmonia. Garderoby wykonywane na zamówienie dają nam większą swobodę aranżacji. Wraz z architektem, bądź samodzielnie możemy zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem miejsca, w którym będziemy przechowywać odzież.

Dowolnie możemy także dobierać jej wyposażenie. Specjalne wieszaki pozwolą na wygodne powieszenie spodni, pasków czy koszul, a dłuższe drążki z marynarkami można umocować niemal pod samym sufitem. W garderobie nie może zabraknąć również pojemnych szuflad lub koszy, a jeśli decydujemy się na przechowywanie w niej również takich przedmiotów jak deska do prasowania czy odkurzacz, z pomocą przyjdą specjalne stelaże, na których można je umieścić.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA