Meble.com.pl - komfort na miarę

Sprytne gadżety sprawią, że kuchnia będzie znacznie bardziej funkcjonalna. Ułatwią nam życie i przyspieszą pracę. Fot. House of Bath

5 sposobów na praktyczną kuchnię

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 sty 2016 08:44

Wygodna praca w kuchni wymaga sprytu. Dzięki specjalnym gadżetom oraz funkcjonalnym rozwiązaniom, jej wnętrze będzie niesamowicie praktyczne.

Jednym z najważniejszych aspektów w kuchni jest przechowywanie. Gromadzimy w niej nie tylko żywność świeżą, ale i suchą, której nie chowa się do lodówki. Potrzebne są więc wygodne i przede wszystkim pojemne szafki oraz szuflady. Doskonałym wyborem, który sprawi, że przechowywanie w kuchni będzie wygodne i praktyczne, są wszelkiego rodzaju systemy cargo. Zarówno te wąskie, jak i szerokie, otwierające się identycznie jak chłodziarka. Warto również dobrze rozdysponować miejsce na blacie. Czysty i niezagracony, pozwoli na swobodną pracę podczas przygotowywania posiłków. Doskonale sprawdzą się akcesoria tj. relingi montowane do ściany, metalowe koszyczki do zawieszania na nich, haczyki czy listwy na noże i inne przybory. 

Pomoc w utrzymaniu czystości zapewni także bateria z wyciąganą wylewką. To praktyczne rozwiązanie, które nie tylko sprawdza się podczas zmywania, ale również pozwala wygodnie nalać wodę do garnka. Dzięki niej łatwiej również opłukać i wyczyścić zlewozmywak. 

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz 5 sposobów, dzięki którym kuchnia stanie się bardziej intuicyjna i praktyczna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA