Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia połączona z salonem sprzyja kontaktom towarzyskim i rodzinnym. Fot. Wolsztyńskie Fabryki Mebli

Aneks kuchenny z salonem. Znajdź inspiracje dla siebie!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 wrz 2014 07:19

Aneks kuchenny to najlepsze rozwiązanie do niewielkich przestrzeni. Połączenie go z salonem doda całemu mieszkaniu optycznie większej powierzchni, ale też uczyni go nowoczesnym.

Połączenie aneksu kuchennego z salonem musi być przemyślaną sprawą. Kuchnia jest wówczas na widoku, dlatego powinna być zawsze czysta, schludna i przede wszystkim nie może przytłaczać swoją stylistyką dużego pokoju. Warto więc ją stosownie zabudować, aby było mniej otwartych półek, a więcej zamkniętych szafek. Ułatwi to utrzymanie aneksu kuchennego w czystości i porządku. Dobrym rozwiązaniem będzie także wybór prostych, białych frontów i połączenie ich z jasnym drewnem. Taka kuchnia będzie ciepła i przytulna, a jednocześnie będzie rozjaśniać małe wnętrze.

Warto pomyśleć także o dobrej klasy pochłaniaczu, bowiem najgorsze co można sobie zafundować przy okazji posiadania otwartej kuchni, to nieprzyjemne zapachy unoszące się w całym domu, a najbardziej doskwierające w salonie. 

Jeśli borykacie się z problemem urządzenia aneksu kuchennego, który otwarty będzie na salon, polecamy obejrzeć naszą galerię zdjęć. Znajdziecie w niej nie tylko pomysły producentów, ale także propozycje architektów i inspiracje z polskich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA