Meble.com.pl - komfort na miarę

Piękna aranżacja zainspirowana tradycyjną stylistyką. Wnętrze prezentuje się ciepło i przytulnie. Projekt: Właściciele. Fot. Agnieszka Węglarz

Aranżacja kuchni. Kolekcje w tradycyjnym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 wrz 2016 09:28 (aktualizacja: 19 wrz 2016 10:05)

Meble zainspirowane tradycyjną stylistyką mają swoje wierne grono wielbicieli. Sprawdź jak pięknie prezentują się we wnętrzu kuchni.

Stylowe kolekcje mebli kuchennych cieszą się sporą uwagą. Klasyczna meble w kolorze białym, szarym czy kremowym nie są monotonne i nudne. Wręcz przeciwnie wprowadzają do wnętrz niepowtarzalną atmosferę. Spokojna, stonowana aranżacja kuchennego wnętrza przywodzi na myśl urok domków na sielskiej wsi. 

Kremowa biel piękne komponuje się z kuchnią w stylu angielskim, której nieodzownym elementem dekoracyjnym jest duża liczba elementów ozdobnych budujących atmosferę przytulności i domowego ciepła. Pilastry, kolumny, listwy wieńczące szafki, frezy, zewnętrzne ozdobne zawiasy, stylizowane uchwyty, a w końcu także ozdobna ceramika ustawiona na półkach i w witrynach – wszystko to odpowiednio podkreślone ciepłym, subtelną barwą tworzy wrażenie wyrafinowanej, ale jednocześnie kameralnej kuchni angielskiej.

Osoby preferujące nieco bardziej spokojne wzornictwo mogą skorzystać z rozwiązań w stylu prowansalskim. Dla niektórych wielbicieli klasyki kuchnie inspirowane francuską Prowansją mogą wydawać się nawet zbyt łagodne. Ale właśnie w tej delikatności tkwi ich cały urok. Meble w stylu prowansalskim mają proste, delikatnie rzeźbione lub zdobione motywami florystycznymi fronty. W takiej kuchni często możemy znaleźć wyspę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć pięknych stylizowanych kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA