Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja City. Fot. Cersanit

Aranżacja łazienki. Piękne, przestrzenne wnętrza

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 wrz 2016 16:40

Jakie są wnętrza łazienek w wielkim mieście? Stawiamy na komfort, wrażenie przestrzeni i nowoczesne wzornictwo. Ten styl ma wiele odmian, bo mieszkańcy metropolii to na ogół indywidualiści.

Stworzenie „oazy wytchnienia” i wyrażenie osobowości właścicieli – tak urządza się wnętrza łazienek we współczesnych, wielkomiejskich  apartamentach. To nasza naturalna reakcja na zgiełk ulic, natłok bodźców i stres, czyli codzienne życie. – Nowoczesne wnętrza powinny emanować spokojem - uważa architekt Ewelina Ziółkowska-Jacyków.  Aranżacje przestrzegające zasady „less is more” są wciąż aktualne. Dotyczy to nie tylko małych wnętrz, ale również tych dużych. Pamiętajmy więc, by nie przeładowywać naszych domowych łazienek – kolorami, dekoracjami czy akcesoriami.

Jak wyposażyć taką przestrzeń? Utrzymana w miejskim stylu kolekcja meblowo-ceramiczna City Cersanit została zainspirowana potrzebami, stylem i dynamiką mieszkańców dużych miast. W skład serii wchodzi ceramika sanitarna, tj. dostępne w kilku rozmiarach nowoczesne umywalki meblowe, bezkołnierzowa miska zawieszana z deską w cienkiej, eleganckiej wersji slim i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych meble łazienkowe o wyjątkowo nowoczesnym charakterze.  

Zainspirowane postindustrialnym stylem miejskich loftów szafki podumywalkowe i słupek mają nie tylko modne kolory, ale także minimalistyczną formę i design zgodny z najnowszymi trendami. Chromowane dodatki - nogi i relingi w słupku - podkreślają nowoczesny styl całej serii. Zwolennicy uniwersalnej kolorystyki sięgną po wersję białą, z fakturą drewna; a preferującym naturalność we wnętrzach Cersanit proponuje wersję w kolorze szarego dębu.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA