Meble.com.pl - komfort na miarę

Tokyo to narożnik tapicerowany tkaniną łatwoczyszczącą. Zabrudzenia można usunąć za pomocą mokrej ściereczki. Fot. Libro

Aranżacja salonu. 10 narożników w modnych kolorach ziemi

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 maj 2015 15:04 (aktualizacja: 07 maj 2015 08:52)

Sofy tapicerowane tkaniną w korze ziemi już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Z jednej strony symbolizują elegancję, a z drugiej naturę. Są także niezobowiązujące wzorniczo, przez co sprawdzają się w różnych wnętrzach.

Narożniki w kolorach ziemi to duża paleta możliwości kolorystycznych - nawet skupiając się na wiosennej odsłonie tej palety, wypełnionej zielenią, ciepłymi brązami i jasnym beżem, mamy ogrom kombinacji kolorów do wykorzystania we wnętrzu. Najmodniejsze aktualnie są narożniki tapicerowane skórą lub tkaniną w ciepłym odcieniu, urozmaicone białymi dodatkami w formie poduszek, lub przeszyciami w żywszych kolorach. Mogą to być sofy w kolorze przytłumionej zieleni, rozmytych szarości, rozbielonej czerni oraz ciepłych brązów. 

Narożnik w przytulnym kolorze ziemi sprawi, że nasz salon będzie wyglądał świeżo i spokojnie, bez narzucania jakiejkolwiek stylistyki. Z drugiej strony to także świetna baza dla odważnych kombinacji kolorystycznych. 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA