Meble.com.pl - komfort na miarę

Designerski mebel to podstawa w nowoczesnym salonie. W tym wnętrzu postawiono na fotel znanej duńskiej marki. Projekt Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja salonu. 10 wnętrz z modnymi meblami

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 wrz 2016 09:14 (aktualizacja: 02 wrz 2016 10:06)

Salon jest wizytówką mieszkania, warto więc skupić na nim sporo uwagi podczas urządzania. Dziś prezentujemy polskie wnętrza, w których główną rolę grają modne meble.

Salony meblowe pękają w szwach. Znajdziemy w nich sofy w każdym rozmiarze, meble modułowe, kolekcje we wszystkich odcieniach drewna, lakierowane i matowe. Co więcej, wiele salonów oferuje również meble na indywidualne zamówienie. Wybór jest więc ogromny, jednak jak z tego gąszczu wybrać meble nie tylko odpowiadające potrzebom naszego wnętrza, ale również i osobistym gustom?

Urządzając salon, warto zainspirować się pomysłami innych i zobaczyć, jak mieszkają dziś Polacy. Przyglądając się współczesnym wnętrzom nie trudno zauważyć, że wśród mebli dominują bryły lekkie, osadzone na cienkich nogach, czy smukłe w formie. Tego rodzaju meble sprawiają, że nawet małe wnętrza prezentują się przestrzennie. Oprócz lekkich form, modne są również jasne kolory - biel, dekory dębowego drewna, beże i rozbielone szarości. Nieustanną popularnością cieszą się również meble na wysoki połysk.

Spośród mebli tapicerowanych Polacy najchętniej wybierają narożniki modułowe, jak również lekkie sofy osadzone na cienkich nóżkach. Dominującym kolorem wśród mebli tapicerowanych są jasne szarości.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA