Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowy na zamówienie pozwalają całkowicie dopasować mebel do potrzeb użytkownika. To on decyduje o ilości miejsca w środku i ostatecznym wyglądzie. Projekt: Przemek Kuśmierek. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja salonu. Jak ciekawie zabudować meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 sie 2016 12:18 (aktualizacja: 24 sie 2016 12:52)

Zabudowy są dziś bardzo popularnym rozwiązaniem. Głównie dlatego, że pozwalają dopasować mebel do indywidualnych potrzeb. Jak ciekawie zaaranżować takie meble w salonie?

Meble wolnostojące zapewne nigdy nie przejdą do lamusa, jednak już dziś trend na meble w zabudowie jest bardzo mocny. To nie tylko modne rozwiązanie, ale i niezwykle praktyczne.

Meble na wymiar możemy dopasować idealnie do własnych potrzeb, ale również do możliwości wnętrza. Nie musimy się obawiać, że szafka nie zmieści się w nieustawną wnękę, bowiem właśnie pod nią mebel będzie wykonany. Ponadto meble pod zabudowę doskonale uzupełniają aranżacje małych wnętrz. Nie zmniejszają ich optycznie, a wręcz przeciwnie, dodają im przestrzeni. Dzięki nim możemy zagospodarować wszystkie miejsca, w jakich gotowe meble się nie zmieszczą.

Zobacz, jak ciekawie wbudować meble w ścianę, oraz jakie meble pod zabudowę są teraz modne. Zdjęcia wyłącznie z polskich wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA