Meble.com.pl - komfort na miarę

Stoliki kawowe dostępne w ramach kolekcji Simple. Wyróżniają się modną formą, dostępne są w różnej wielości i kolorze. Fot. Vox

Aranżacja salonu. Modne pomysły na stolik kawowy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 maj 2017 09:51 (aktualizacja: 05 maj 2017 10:10)

Stolik kawowy to ważny elemet aranżacji salonu. Warto więc poświęcić mu nieco więcej uwagi. Sprawdź modele aktualnie dostępne w polskich sklepach.

Stolik kawowy to nieodłączny towarzysz sofy. Mimo że z wyglądu niepozorny, jest niezwykle przydatny. Pozwala odstawić filiżankę z kawą, położyć książkę czy jest miejscem do przechowywania pilotów i innych przydatnych na co dzień drobiazgów. Bez stolika wypoczynek w salonie jest mało projektowy.

Wybór odpowiedniego modelu nie powinien sprawiać problemów. Możemy wybrać model, który ma nieco inną stylistykę niż sofa. Nie wszystko musi być dziś w jednakowym klimacie czy kolorze. A drewniane stoliki sprawdzą się zarówno w salonie nowoczesnym, jak i klasycznym. Modny stolik kawowy wyróżnia się również lekką bryła i ciekawym kształtem. Nierzadko oferuje dodatkową szufladę czy półkę, która oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. 

Sprawdź modne stoliki kawowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA