Meble.com.pl - komfort na miarę

Wnętrze utrzymane jest w stylu tradycyjnym, ale w nowoczesnym wydaniu. Całość współgra ze sobą idealnie. Projekt: Alexander James Interiors, Ventana. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja salonu. Tak go urządzisz w klasycznym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 lut 2017 08:08

Salon zaaranżowany w klasycznym stylu jest stylowy i klimatyczny. Kilka przykładów pięknych wnętrz, znajdziecie w galerii zdjęć.

Salon urządzony w klasycznym stylu jest elegancki i bardzo klimatyczny. Cały charakter wnętrza tworzą stylowe meble, a także z uwagą dobrane do nich dodatki. Meble charakteryzują się ciekawym wzornictwo. Pobrzmiewa w nich sentyment do drewna, tradycji i domowego ciepła. W takich kolekcjach piękno z minionych epok powraca, aby odmienić charakter naszych domów.

Meble stylizowane i klasyczne charakteryzują się bogactwem zdobień, frezów, wzorów ozdobnych. Znajdziecie tutaj witryny z charakterystycznymi przeszkleniami, meble wykończone ozdobnym pilastrem czy z patynowanymi frontami. 

W propozycjach producentów widać także silne inspiracje designem lat 50. i 60. Takie meble charakteryzują się prostym wzornictwem i lekką formą. Najpiękniejsze w nich są detale, np. w formie cienkiej, smuklej nóżki czy delikatnego uchwytu. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA