Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia R&O ma ciepły kolor drewna, który sprawi, że sypialnia stanie się przestronna i przytulna jednocześnie. Fot. Meble Vox

Aranżacja sypialni. Tak sprawisz, że będzie przytulna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 marz 2016 11:43 (aktualizacja: 25 marz 2016 08:19)

Sypialnia to miejsce gdzie wypoczywamy po całym dniu w pracy. Nie trzeba więc przekonywać jak ważna jest intymna i przytulna atmosfera w tym pomieszczeniu.

Sypialnia to miejsce wypoczynku. Ważne jest by sypialnia była urządzona w zgodzie z naszym gustem, warto jednak dodać jej trochę intymności oraz przytulnej atmosfery. Jak to zrobić? 

Pierwszym krokiem jest wybór pasujących do siebie mebli. Zestaw, który powinien znaleźć się w sypialni składa się z łóżka, szafy i szafek nocnych. Jeżeli chodzi o łóżko warto zdecydować się na model tapicerowany. Obity miękką i miłą tkaniną mebel w ulubionym kolorze, doda naszej sypialni indywidualnego charakteru. Przytulną atmosferę w sypialni osiągniemy także za pomocą dodatków. Wybierając tekstylia możemy szybko zmienić styl każdego wnętrza. W przypadku sypialni zazwyczaj decydujemy się na zakup dekoracji w stonowany kolorach takich, biel czy szarości.

Kluczem do nadania przytulnej atmosfery we wnętrzu jest także światło. Dekoracyjne lampki możemy ustawić na stolikach nocnych po obu stronach łóżka lub zamontować nad nim dekoracyjne kinkiety. Takie dodatkowe źródło światła to także ciekawy element dekoracyjny, który potrafi wyznaczyć styl całej aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA