Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Wenecja marki Szynaka Meble to biel delikatnie ocieplona jasnymi elementami drewna. Fot. Szynaka Meble

Aranżacja sypialni. To jest teraz na topie!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 lis 2015 11:32 (aktualizacja: 19 lis 2015 08:31)

Zmieniasz lub remontujesz mieszkanie i szukasz pomysłów na aranżację sypialni? Zajrzyj do galerii. Znajdziesz tam piękne przykłady modnych wnętrz.

Modna sypialnia kojarzy nam się z przestrzenią, wygodą oraz relaksującą atmosferą. To najprzyjemniejsze miejsce w domu, do którego udajemy się po ciężkim dniu w pracy, by choć na chwile odpocząć oraz oderwać się od codziennych obowiązków. 

To jak ją zaaranżujemy, zależy od naszego gustu. Dziś jednak pokazujemy inspiracje w różnej stylistyce. W galerii znalazło się kilka pięknych wnętrz w nowoczesnym stylu lub nawiązujące do stylistyki skandynawskiej. Nie zabrakło też kilka przykładów eleganckich wnętrz glamour.

W modnej sypialni nie ma zbyt dużej liczby bibelotów, dodatki i tkaniny są dobrze dobrane, panuje ład kolorystyczny, co powoduje że wnętrze sypialni jest spójne. Meble ograniczane są do minimum. Łóżko, stoliki nocne oraz szafa lub komoda to jedne wyposażenie wnętrza. Jeśli chcemy, aby modna sypialnia nie była sterylna, zdecydujmy się na kolory. Przytulną atmosferę sypialni można podkreślić, malując ściany i sufit na jednolity kolor z ciepłej palety barw: złamana biel i beżowy. Ciemna tapeta lub ciekaw wykończenie ściany za łóżkiem zmienia wystrój wnętrza modnej sypialni. Takie aranżacje są intrygujące i bardziej wyraziste. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA