Pokój 5-letniej Hani, córki Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Fot. Bernard Białorucki

Pokój 5-letniej Hani, córki Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Fot. Bernard Białorucki

  • Autor: mg
  • 20 lip 2017 11:19 (aktualizacja: 20 lip 2017 13:30)

Barbara Kurdej-Szatan. Jak aktorka urządziła pokój swojej córki?

Funkcjonalny, jasny, a przy tym niebanalny - taki w założeniu miał być pokój dziecięcy przygotowany dla 5-letniej Hani, córki znanej aktorki Barbary Kurdej Szatan i Rafała Szatana. Czy udało się zrealizować ten pomysł? Zobaczcie sami.

Pokój Hani, córki Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, jest dość długi i posiada skosy, więc stworzenie estetycznej i funkcjonalnej aranżacji było nie lada wyzwaniem. Rodzicom zależało, żeby znalazło się tam miejsce zarówno do zabawy, wypoczynku, jak i nauki. Dlatego dużą wagę położyli na wybór odpowiednich mebli. Wszystkie pochodzą ze sklepu marki Mamissima. Autorką projektu wnętrza jest Aleksandra Bobrowicz-Nadolny.

W pokoju małej Hani jednym z najważniejszych mebli jest biurko firmy Paidi, które "rośnie" wraz z dzieckiem dzięki możliwości regulacji blatu. W ten sposób już niebawem będzie mogła przy nim odrabiać lekcje, a mebel, nawet wraz z upływem lat, nic nie straci ze swojej funkcjonalności. Do biurka zostało dobrane krzesełko tego samego producenta.

Miejsce odpoczynku tworzy utrzymane w stylu "ludwikowskim" łóżko Sauthon, zwracające uwagę miękkimi liniami i wyrafinowanym kształtem. Posiada ono kółka z bezpiecznym systemem blokowania. Pastelowy odcień doskonale wpisuje się w kolorystykę całego wnętrza.

Przestrzeń stworzona z myślą o potrzebach 5-letniej Hani jest zarazem funkcjonalna i oryginalna. Tworzy klimat miejsca przyjaznego dziecku, a jednocześnie na zaledwie kilku metrach kwadratowych zapewnia możliwość odpoczynku, zabawy i nauki. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce