Meble.com.pl - komfort na miarę

Zastosowanie barku w kuchni \"L\" doda jej funkcjonalności. Barek może być też ciekawą alternatywą dla tradycyjnej jadalni. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Biała kuchnia. 15 najmodniejszych inspiracji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 paź 2014 09:54 (aktualizacja: 24 paź 2014 08:07)

Biała kuchnia to trend, który jeszcze długo będzie zajmował pierwsze miejsca w aranżacji wnętrz. Dzisiaj pokazujemy aż 15 ciekawych inspiracji, w których biel gra główną rolę, ale jest też zestawiona z drewnem i soczystymi kolorami.

Szczególnie widoczny jest ostatnio trend na białe kuchnie. Jest to kolor bardzo wdzięczny i znakomicie pasuje do stylowych, klasycznych frontów z subtelnymi rzeźbieniami. Bardziej odważne gospodynie domowe do białych mebli kuchennych dopasują także białą podłogę i mleczne kafelki na ściany. Jeśli obawiamy się nadmiernej ilości bieli, spokojnie możemy ją zestawić z każdym innym kolorem. Biel jest ponadczasowa i pasuje dosłownie do wszystkiego. Dobrze wygląda zarówno w połączeniu z lakierowanymi, gładkimi powierzchniami, jak i z nieoszlifowanymi, drewnianymi deskami, które można zastosować np. jako półkę. Zaś drewniane korpusy z białymi frontami sprawią, że kuchnia będzie wyglądała przestronnie i świeżo. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA