Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel zamknięta w drewniane ramy. Piękna kompozycja ścienna w najmodniejszym połączeniu białego koloru i jasnego drewna. Projekt: Małgorzata Błaszczak. Fot. Bartosz Jarosz

Biała kuchnia. Najciekawsze aranżacje z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 lip 2015 09:07 (aktualizacja: 06 lip 2015 08:14)

Chcesz, aby twoja kuchnia prezentowała się lekko i świeżo, jak dania, które w niej przygotowujesz? Wybierz białe meble. Zobacz najciekawsze aranżacje z polskich domów, a z pewnością zakochasz się w białej kuchni.

Białe meble kuchenne wciąż są na topie i co więcej, długo jeszcze z mody nie wyjdą. Kolor ten jest ponadczasowy i uniwersalny. Pasuje zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji, jak również do nieśmiertelnej klasyki. 

W polskich domach i mieszkaniach białe kuchnie chętnie otwierane są na pokój dzienny. Dzięki temu dają wrażenie, że pomieszczenie jest nieco większe. Polacy często decydują się na fronty lakierowane na wysoki połysk, ze względu na ich praktyczność. Znacznie łatwiej jest utrzymać w czystości meble w połysku, niż matowe. Aby ożywić aranżację kuchni, Polacy decydują się na mocny akcent nad blatem kuchennym. Oprócz niezawodnych płytek ceramicznych, modne są również szkło i farba tablicowa. Pozwalają one na spersonalizowanie wnętrza, będąc jednocześnie ciekawym detalem. 

Zobaczcie jak swoje kuchnie urządzają Polacy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA