Meble.com.pl - komfort na miarę

Orzech amerykański nadaje wnętrzu niespotykanej elegancki. Doskonale łączy się z bielą i czernią. Projekt Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz

Biała kuchnia ocieplona drewnem. 20 pięknych wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 cze 2016 07:12 (aktualizacja: 10 cze 2016 08:07)

Biała kuchnia ocieplona drewnem jest niezwykle popularna. Zobacz, jak urządzili ją Polacy.

Biel to kolor świeży i czysty, dzięki niemu wnętrza stają się jaśniejsze, przestronniejsze i lżejsze. Barwa ta jest jednak nieco zimna, dlatego też nie wszyscy ją lubią. Jeśli więc chcemy, aby nasza kuchnia prezentowała się modnie i była jasna, połączmy biel z drewnem.

Kolor biały i dekor drewna to doskonałe zestawienie, które zaowocuje świetlistą, delikatną aranżacją, ale jednocześnie bardzo przytulną. Kuchnię ocieplić drewnem można na wiele sposobów. Od blatu umieszczonego na białych szafkach, poprzez miks frontów białych z drewnianymi. Każdy sposób jest dobry, bowiem biel i drewno nie tylko do siebie pasują, ale również uzupełniają wzajemnie.

Drewno w kuchni to również zwrócenie się w stronę modnego trendu, jakim jest ekologia. Dzięki elementom drewna na meblach, nasza kuchnia będzie prezentować się bardzo naturalnie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA