Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel to najlepszy przyjaciel powierzchni w wysokim połysku. Kuchnia w tym zestawieniu prezentuje się wyjątkowo i okazale i wcale nie jest trudna do utrzymania w czystości, bowiem gładkie powierzchnia sprząta się bardzo prosto i szybko. Fot. Zajc Kuchnie

Biała kuchnia w połysku. 10 modnych pomysłów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2016 12:38 (aktualizacja: 18 kwi 2016 08:11)

Białe meble do kuchni z połyskującymi szafkami utrzymują swoją popularność. Zobaczcie jakie propozycje możemy znaleźć w ofercie producentów.

Polacy doceniają białe meble w kuchni, nawet mimo trudności związanych z utrzymaniem ich w czystości. Jasna zabudowa świetnie sprawdza się bowiem w otwartych wnętrzach, a także sprawia, że kuchnia tworzy harmonijną i spójną stylistycznie całość ze strefą dzienną. Nie przytłacza wnętrza i stanowi dla salonu lub jadalni eleganckie tło.  

Projektanci mają bardzo dużo pomysłów na białą kuchnię. Najczęściej można ją spotkać w połyskującej wersji. Najpopularniejsze są aranżacje w wersji biały total look, jednak jeśli lubimy bardziej odważne rozwiązania, możemy taki zestaw połączyć ze stołem lub wyspą w nietypowym kolorze np. intensywnej fuksji, pastelowym różu czy spokojnych szarościach. 

Biel w połysku ładnie komponuje się także z jasnymi dekorami o rysunku drewna. Bardzo ładnie prezentują się aranżacje w wersji: białe górne fronty w zestawieniu z dolną zabudową w kolorze drewna.  

Zobaczcie ciekawych aranżacji kuchni w połysku. 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA