Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia dostępna w ramach kolekcji Family. Fot. Black Red White

Biała kuchnia. Zobacz najmodniejsze aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lis 2015 18:45 (aktualizacja: 16 lis 2015 08:44)

Biel nie traci na popularności. Zobacz najmodniejsze aranżacje kuchni w różnych stylach. Odpowiednie do domu i mieszkania.

Biała kuchnia to najmodniejszy trend ostatnich lat. Nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie, wciąż zyskuje nowe wcielenia. Odpowiednia jest zarówno do dużych domów, jak i mieszkań, gdzie na meble kuchenne mamy ograniczoną powierzchnię. 

Biała kuchnia nadaje wnętrzom świeżości, przyciąga naturalne światło jak magnes i optycznie powiększa także małe pomieszczenia. Biel zastosowana jako jedyny kolor sprawi, że kuchnia będzie prezentować się estetycznie, ale i ascetycznie. Mimo utartych mitów, jest prosta do utrzymania w czystości. To materiał z jakiego wykonane są fronty decyduje o łatwości czyszczenia, a nie ich kolor. Warto więc, jeśli niespecjalnie lubimy sprzątać lub nie mamy na to czasu, wybrać materiały gładkie, z których zabrudzenia można usunąć samą wodą. 

Biel doskonale komponuje się również ze wszystkimi kolorami. Można ją połączyć z drewnem, przez co nabierze ciepłego i przytulnego wyrazu, ale także z mocnymi deseniami, jak czerwienie, żółcienie czy fiolety, dzięki którym stanie się energiczna i dominująca we wnętrzu. Modnym dziś rozwiązaniem jest łączenie ze sobą różnych powierzchni - matowej z błyszczącą lub nierównomiernej, chropowatej z gładką. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA