Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasna kuchnia w przejrzystych białych kolorach, z korpusami wykończonymi okleiną o jasnym rysunku drewna. Przestronna i ciepła kuchnia Elysee Avenue. Fot. Black Red White

Biała kuchnia. Zobacz piękne aranżacje na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lip 2015 09:58 (aktualizacja: 27 lip 2015 08:28)

Biała kuchnia jest modna i wbrew wielu opiniom, również bardzo praktyczna. Dziś prezentujemy najciekawsze aranżacje na wysoki połysk.

Biel to wdzięczna barwa, który pasuje do każdego stylu kuchni. Dobrze zaprezentuje się na stylowych, klasycznych frontach z rzeźbieniami, jak również w surowych aranżacjach. Stała się domeną skandynawskich wnętrz oraz angielskich stylizacji. Białą kuchnię skomponujemy z dodatkami we wszystkich kolorach, dzięki czemu możemy w prosty i szybki sposób zmienić jej oblicze. 

Bardziej odważne gospodynie domowe do białych mebli kuchennych dopasują także białą podłogę i mleczne kafelki na ściany. Jeśli obawiamy się nadmiernej ilości bieli, zestawmy ją z naturalnym, jasnym drewnem, które ociepli całą aranżację. Największą zaletą bieli jest ponadczasowość. Kolor ten dobrze wygląda zarówno w połączeniu z lakierowanymi, gładkimi powierzchniami, jak i z nieoszlifowanymi, drewnianymi deskami, które można zastosować np. jako półkę. Zaś drewniane korpusy z białymi frontami sprawią, że kuchnia będzie wyglądała przestronnie i świeżo. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA