Meble.com.pl - komfort na miarę

Fototapeta z morskimi głębinami pełnymi kolorowych rybek nie tylko ożywi łazienkę, ale nada jej również niepowtarzalnego klimatu. Projekt Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Biała łazienka. 10 super projektów z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 lip 2015 12:21 (aktualizacja: 17 lip 2015 08:24)

Biała łazienka nie musi być nudna. Zobacz 10 super projektów z polskich domów i przekonaj się, jak rewelacyjna może być łazienka urządzona w bieli.

Biała łazienka to modny trend, który gości w domach wielu Polaków. Biel kojarzy się ze świeżością i czystością, dlatego jest doskonałym wyborem do pomieszczenia kąpielowego. Jeśli zamierzasz urządzić łazienkę w stylu glamour, skandynawskim czy nowoczesnym - biel również będzie odpowiednia. Pasuje ona bowiem do każdej stylistyki i w łatwy sposób można ją zmienić. Jeśli sam biały kolor jest dla ciebie nieco monotonny, połącz go z dodatkami w żywych kolorach. Mogą to być ręczniki czy pojemniki na mydło i szczoteczki. Nawet najmniejszy detal jest w stanie ożywić biel. 

Doskonałym pomysłem, który ociepli wizerunek białej łazienki, będzie połączenie tej barwy z naturalnym drewnem. Fantastycznie ociepla ono pomieszczenia i sprawia, że są bardziej przytulne. Meble z rysunkiem drewna lub nawet białe meble, ale z drewnianymi detalami, znacząco wpłynął na klimat w łazience. 

Zobacz 10 super projektów z polskich domów i przekonaj się, że biała łazienka może być wspaniałym pomysłem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA