Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel jest fantastycznym tłem dla złotych dodatków. Dzięki nim łazienka będzie z pewnością jasna, stylowa i nowoczesna. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Biała łazienka. Zobacz 10 świetnych projektów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 wrz 2015 11:32 (aktualizacja: 07 wrz 2015 08:24)

Biała łazienka potrafi zachwycić świeżością i klasą. Zobacz jak rewelacyjnie można ją urządzić.

Biel ma wiele zalet. Biała łazienka kojarzy się z czystością i porządkiem. To barwa doskonała do dużych, jak i małych pomieszczeń. Najprostszym rozwiązaniem jest ułożenie na ścianach białych płytek ceramicznych, jeśli jednak obawiamy się zbyt dużej ilości bieli, warto postawić na meble w tym kolorze. Na rynku jest wiele ciekawych modeli mebli łazienkowych w bieli, a ich wybór dobrze jest uzależnić od stylu, jaki w łazience będzie panował.

Matowe meble świetnie zaprezentują się w minimalistycznej łazience o chłodnym wyglądzie. Matowa i lekko porowata struktura szafek w połączeniu z kamieniem lub betonem na podłodze, będzie wyglądała minimalistycznie. W nowoczesnych i eleganckich łazienkach sprawdzą się zaś białe meble wykończone wysokim połyskiem. Ich błyszcząca powłoka sprawi, że całe wnętrze będzie prezentować się stylowo, zaś dodatki w postaci płytek z dekorami czy fantazyjnych akcesoriów łazienkowych, dodadzą im jeszcze większego polotu. 

Jeśli cenimy sobie naturalne materiały i nie lubimy sterylnych, zimnych mebli, zdecydujmy się na białe meble ocieplone drewnem. To połączenie z pewnością wprowadzi do łazienki przytulny, ciepły klimat. W małych łazienkach warto stosować także mocne oświetlenie, które oświetli poszczególne jej strefy i optycznie doda centymetrów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA